Lista aktualności Lista aktualności

54 CROSS OSTRZESZOWSKI Z PRZEDBOROWSKIMI LEŚNIKAMI

Stowarzyszenie „Crossy Ostrzeszowskie” po raz 54 zorganizowało w dniu 08 kwietnia 2018 r. doroczny cross, poświęcony pamięci Kazimierza Sroki, który jako lokalny działacz sportowy mocno angażował się w organizację tych zawodów. W jednej z konkurencji biegowych,  Nordic walking, jako reprezentanci Nadleśnictwa Przedborów wzięli udział pracownicy naszego nadleśnictwa oraz członkowie ich rodzin.

Na dystansie 5000 m rywalizowali z innymi zawodnikami m. in. z Niemiec. W biegu udział wzięli: Marta Sopart, Regina Kołodziej, Arletta Jankowska-Brzana, Justyna Pawłowska, Michał Ilski, Piotr Janek, Danuta Noweta, Danuta Bodura, Marcin Frąckowiak. Drużyna naszego nadleśnictwa ukończyła bieg przed planowanym czasem.

W klasyfikacji indywidualnej I miejsce zajęła Danuta Bodura z czasem 39 min., II miejsce zajął Michał Ilski, III - Marcin Frąckowiak, IV - Danuta Noweta, V - Piotr Janek. Justyna Pawłowska zajęła VII miejsce, a równorzędne VIII miejsce zajęły: Regina Kołodziej oraz Arletta Jankowska – Brzana.